مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

راهنماي بهترين ست كردن تيپ چرم

 

تقريبا همه خانم‌ها عاشق خريد كيف و كفش هستند. در اين خريد پرهيجان معمولا انتخاب كيف يك بخش ماجراست و پيدا كردن و هماهنگ كردن كفش مناسب با آن بخش ديگر ماجرا كه معمولا هم زمان بر است و هم كمي تا قسمتي سخت.
 
برترين مجله اينترنتي ايران
برترين ها: تقريبا همه خانم‌ها عاشق خريد كيف و كفش هستند. در اين خريد پرهيجان معمولا انتخاب كيف يك بخش ماجراست و پيدا كردن و هماهنگ كردن كفش مناسب با آن بخش ديگر ماجرا كه معمولا هم زمان بر است و هم كمي تا قسمتي سخت. ما در پيشنهادهاي اين شماره سراغ مدل‌هايي رفتيم كه طراحان آن‌ها زحمت هماهنگ شدن‌شان را كشيده‌اند! بنابراين شما فقط بايد طرح و رنگ موردعلاقه‌تان را انتخاب كنيد، همين و بس... البته اين را هم يادتان باشد كه اين مدل‌هاي هماهنگ، ظاهر شما را كمي تا قسمتي رسمي‌تر از هميشه مي‌كنند.

فقط براي مهماني‌ها

پيشنهاد مي‌كنيم اين كفش مشكي رنگ را  با طرح پوست ماري و پاشنه بلندش براي مراسم و مهماني‌هاي رسمي در نظر بگيريد. به‌خصوص اين‌كه مي‌توانيد روي كيف زيبا و جادارش كه به همان طرح هم آراسته‌شده حساب كنيد.

براي خريد بپوشيد!

اين كيف و كفش  را به‌ راحتي مي‌توانيد هر كجا كه خواستيد بپوشيد، در يك مهماني عصر يا هنگام خريد. قالب اين كفش كاملا طبي است و با لژ يكسره‌اي كه  در زير آن قرار دارد در صورت استفاده طولاني مدت پاهاي‌تان آسيب نمي‌بيند. كيف هم جادار و محكم ساخته شده كه مي‌توانيد با آسودگي خاطر آن را از وسيله‌هاي مورد نظرتان پر كنيد.

چرم به توان 2

اين مدل كيف و كفش قهوه‌اي با طراحي منحصر به فرد آستر و رويه چرم دارد. ويژگي اين كيف، آستر چرم آن است. برخلاف اغلب كيف‌هاي موجود در بازار هم در پشت و هم در روي اين كيف از چرم گاو استفاده شده است.

سنگين و زيبا

اين ست كيف و كفش را به خانم‌هايي كه طرفدار ظاهرهاي رسمي‌ هستند توصيه مي‌كنيم. پاشنه و دركل قالب اين كفش به صورت طبي طراحي شده و فرم مستطيلي شكل و ايستاي كيف هم ظاهري سنگين و زيبا به آن داده است.

هم راحتي، هم زيبايي

اين كيف و كفش ساده و زيبا را به خانم‌هايي توصيه مي‌كنيم كه راحتي و زيبايي را در كنار هم مي‌خواهند. مي‌توانيد اين تركيب را  براي استفاده روزمره‌تان در نظر داشه باشيد. قالب طبي كفش و جادار و زيبا بودن كيف، اين مدل را محبوب بسياري از خانم‌ها كرده است.  

براي استفاده روزمره

اين كفش قهوه‌اي رنگ از جنس چرم گاو و با قالبي طبي طراحي شده است. اين كفش با وجود ظاهر ساده‌اش 5 سانتي‌متر پاشنه دارد؛ پاشنه‌اي كه طبي بودنش به شما اين امكان را مي‌دهد تا به راحتي هر كجا كه خواستيد آن را بپوشيد. كيف اين ست هم با فرمي ايستا و جا‌دار زيبايي كفش را تكميل كرده است.

براي مشكل‌پسندها

اين هم يك كيف و كفش زيبا براي خانم‌هاي مشكل‌پسند. اين كفش از جنس چرم و هماهنگ با اصول رعايت بهداشت و سلامت پاها طراحي شده است. كيف اين ست هم ظاهري ايستا و رسمي كه با وزن متعادلي كه دارد كامل‌كننده كيفيت و زيبايي كفش است.  

براي خانم‌هاي پر مشغله

اين كفش چرم با 5 سانتي متر پاشنه از طراحي ساده و راحتي برخوردار است. كيف اين ست هم براي خانم‌هايي كه هميشه كلي وسيله براي گذاشتن در كيف‌شان دارند مناسب است.

چرم متفاوت

اين كفش هم از جنس چرم است البته اين چرم با رگه‌اي از طرح پوست‌ماري تركيب شده تا هم زيباتر شود و هم به روزتر. كيفي هم كه با آن هماهنگ شده به دليل داشتن همين ويژگي تركيب چشم‌گيري را ايجاد كرده است.چطور چرمي‌هاي‌تان را نو كنيد

1- بسته به ميزان استفاده از كفش يا كيف چرم‌تان آن‌ها را واكس بزنيد. به طور مثال براي ميانگين 10 روز يك بار اين كار را بكنيد.

2- هرگز كفش يا كيف چرم‌تان را زير آب نبريد  زيرا باعث تغيير شكل آن‌ها مي‌شود.

3- براي تميز كردن كيف چرمي‌تان كافي است از يك كرم مرطوب كننده مثل وازلين استفاده كنيد؛ آن را با پنبه روي كيف كشيده و سپس با يك دستمال خشك آن را پاك كنيد.

4- براي واكس زدن كفش چرم‌تان بهتر است از واكس‌هاي كاسه‌اي پارافين‌دار استفاده كنيد به اين ترتيب كه آن را با پنبه روي سطح كفش بماليد و سپس با برس طولي واكس آن را پاك كنيد. بعد از پوليش بايد در فاصله 20 تا 30 سانتي شعله گاز نگه داريد تا هم براق شوند و هم شفاف‌تر از هميشه به نظر بيايند. اين روش باعث مي‌شود واكس به خوبي به خرد چرم برود و فرم كفش‌تان درست مثل روز اول حفظ شود. توجه داشته باشيد با رعايت اين اصول كيف و كفش چرم‌تان عمري بيشتري مي‌كند و از همه مهم‌تر زيبايي اوليه خود را بهتر نگه مي‌دارد.

نوشته شده در دوشنبه 1391/2/11ساعت 14:35 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog